O nás

Satelitní monitorovací systém Lokace.eu vznikl jako platforma logistického portálu www.Lokace.eu pro sledování nákladních vozidel a nákladů pomocí GPS jednotek, tzv. GPS trackerů, pro účastníky logistických služeb.

Na základě požadavků klientů jsme systém rozšířili i pro využití jak firmami z jiných odvětví – osobní a dodávkové firemní vozy, taxíky, služební vozy bezpečnostních agentur, vozy autopůjčoven, přepravní kufry pro cennou techniku apod. – tak pro využití fyzickými osobami – monitorování a ochrana soukromých automobilů, motocyklů, lodí, ale i osob (seniorů, zdravotně postižených a nemocných a dětí).


Nejvhodnější GPS zařízení špičkové kvality

Pro každou skupinu klientů nabízíme vždy nejvhodnější GPS trackery špičkové kvality, které jsou dlouhodobě testovány a neustále inovovány dle požadavků našich zákazníků a podle posledních trendů technologie GPS. Naše zařízení jsou za přijatelné ceny, pro zákazníky v České republice i na Slovensku

Pro přenos dat a zobrazení polohy monitorovaného objektu využíváme vlastní softwarovou platformu, kterou neustále rozvíjí a zlepšuje náš vlastní tým zkušených programátorů.
GPS tracker instalovaný ve vozidle nebo nákladu (v případě osob v mobilním telefonu), vysílá informace o své poloze, které můžete sledovat prostřednictvím webového rozhraní v prohlížeči nebo pomocí mobilní aplikace na tabletu či smartphonu. V případě alarmu nebo stisknutí SOS tlačítka Vás GPS tracker upozorní zasláním SMS a voláním na mobilní telefon.