Pro uživatele

Sledování vozů systémem GPS od Lokace.eu přináší řadu výhod domácnostem i jednotlivcům. Kromě dokonalého přehledu o poloze Vaše automobilu náš systém výrazně sníží riziko krádeže a zajistí Vám slevu na havarijním pojištění.

Sledování vozů  proti krádežímSledování vozů proti krádežím

Pro mnoho rodin je automobil nezbytnou součástí života. Slouží kdopravě do práce, klékaři, na nákupy nebo odvozu dětí do školy. Jeho krádež by tak pro ně znamenala velmi nepříjemnou životní situaci.

Systém GPS sledování vozů od LogisticMap značně snižuje riziko krádeže automobilu. GPS lokátor instalovaný ve vozu má integrovaný vibrační senzor, který zaznamená jakoukoliv manipulaci svozem. Může se jednat o krádež nebo odtah při špatném parkování. Vkaždém případě GPS lokátor ihned odešle upozornění ve formě SMS na Váš mobilní telefon a pokusí se také spojit spředem zvolenými telefonními čísly.

Přesto se může stát, že nebude možné krádeži vozu zabránit. Náš systém sledování vozů počítal i stouto možností. Odesláním jednoduchého SMS příkazu můžete dálkově vypnout motor. Poté už stačí kzaměřené poloze vozu navést policejní hlídku.

Vlastníte motorku? Nabízíme řešení i pro Vás.

Sledování vozů  pro nižší pojistnéSledování vozů pro nižší pojistné

Systém sledování vozidel Lokace.eu Vám může snížit výdaje na provoz Vašeho automobilu - konkrétně úsporu na pojištění vozu proti krádeži. Drtivá většina tuzemských pojišťoven poskytuje výraznou slevu na havarijní pojištění pro vozy se sledovacím systémem – až 20%! To je úspora minimálně vřádu tisíců korun ročně.

Jednoduché řešení  s nízkými nákladyJednoduché řešení s nízkými náklady

GPS sledování vozů již dávno není hračka pro počítačové experty. Stav svého automobilu dnes můžete sledovat vjednoduchém webovém rozhraní přímo ve Vašem internetovém prohlížeči (Firefox, Google Chrome, Internet Explorer) nebo přes mobilní aplikaci na smartphonu či tabletu.

Snadno si také vyberete jeden znašich cenově výhodných paušálů (Česká republika a Slovensko, Evropa nebo celý svět). Žádné další zvláštní nebo skryté poplatky svým klientům neúčtujeme.

Zaujal Vás náš GPS systém sledování vozů? Kontaktuje nás.