Online GPS sledování aut

GPS sledování vozů Lokace.eu řeší potřeby jednotlivců a domácností stejně tak jako správců velkých firemních flotil. V rámci jednoho systému získáte možnost monitorovat pohyb vozů, výrazně snížit riziko krádeže, vést elektronickou knihu jízd a také vzdáleně sledovat spotřebu pohonných hmot.


Sledování vozů pro vyšší bezpečnost

Sledování vozů  pro vyšší bezpečnost

Základní funkcí našeho systému sledování vozů je nepřetržité určování polohy Vašeho automobilu. Přesnost zaměření je v běžných podmínkách většinou do pěti metrů. Polohu můžete pohodně sledovat přes webové rozhraní v internetovém prohlížeči nebo pomocí mobilní aplikace na smartphonu či tabletu.

Pro zajištění bezpečnosti Vašich vozů mají naše GPS lokátory integrované nadstandardní prvky. Vibrační senzor dokáže zachytit veškeré otřesy a včas vás varovat nejen před krádeží vozu, ale také před jeho odtahem. Citlivý mikrofon zaznamená veškeré podezřelé ruchy nebo rozhovory v okolí vozu, které mohou souviset s jeho krádeží. Pro bezpečnost řidičů je tu SOS tlačítko, kterým je možné rychle přivolat pomoc v nouzových situacích (přepadení, nehoda apod.)


Úspora času i peněž

Úspora času i  peněž

Data zaznamenaná systémem sledování vozů Lokace.eu lze využít jako elektronickou knihu jízd, která ušetří mnoho starostí se zdlouhavou administrativou zejména společnostem s velkým vozovým parkem. Naše elektronická kniha jízd nabízí až tříletou historii záznamů a plně vyhovuje požadavkům českých finančních úřadů.

Monitoring vozů Lokace.eu lze doplnit o sledování spotřeby pohonných hmot. Systém URS využívá ultrazvuk pro sledování stavu nádrže s benzínem či naftou s přesností 2 – 10 l. Hodí se pro osobní automobily, dodávky, kamiony nebo autobusy.GPS sledování vozů Na rozdíl od mnoha konkurenčních řešení systém URS nevyžaduje nákladný zásah do palivové soustavy a je odolnější proti poškození a neoprávněným zásahům.

GPS sledování vozů není finančně náročná záležitost. Zvolit si můžete jeden ze tří cenových paušálů dle rozsahu sledování (Česká republika a Slovensko, Evropa a celý svět). Navíc většina českých pojišťoven poskytuje slevu na pojištění proti krádeži u vozů vybavených GPS lokátorem. Může se jednat až o 20 %, což znamená úsporu minimálně v řádu tisíců korun ročně.

Zaujal Vás náš systém sledování kamionů? Kontaktuje nás.


Pokročilé GPS lokátory

Instalace našich GPS modulů je rychlá a finančně nenáročná. Hodí se pro většinu typů vozů – od osobních automobilů, přes dodávky, až po kamiony nebo autobusy. Pro každého klienta nabízíme GPS modul s vhodnými parametry:

Lokátor  LCF 666Lokátor LCF 666
nejlepší poměr cena/výkon

LCF 666 je standardní GPS modul sledování vozů pro nejširší skupiny zákazníků. Je vybavený vibračním senzorem, který dokáže detekovat jakoukoliv neoprávněnou manipulaci s vozem, citlivým mikrofonem a SOS tlačítkem, kterým si řidič může snadno přivolat pomoc v případě krizových situací. LCF 666 umožňuje také dálkové vypnutí motoru pro zamezení krádeži.

Lokátor LCF 666mLokátor LCF 666m
volba pro motorky

Modul LCF 666m je díky svým miniaturním rozměrům (velikost krabičky zápalek) vhodnou volbou pro motorky, čtyřkoly a také jízdní kola. Stejně jako LCF 666 Vás upozorní na manipulaci s motorkou, její krádež a dokonce i pád stroje. Nechybí ani možnost dálkové blokace motoru. Napájení modulu zajišťuje interní baterie s vysokou kapacitou.

LCF 666SLCF 666s
řešení určené profesionálům

Pro autodopravce a správu firemních flotil (fleet management) nabízíme profesionální lokátor LCF 666S. Kromě standardních prvků (vibrační senzor, mikrofon, SOS tlačítko) je vybaven funkcí identifikace řidiče, monitorování služebních a soukromých jízd a pro autodopravce je tu podpora teplotních čidel hlídajících teplotu v nákladním prostoru.

Lokátor LCF 666S je vybaven jedním portem RS232, dvěma analogovými vstupy, jedním digitálním vstupem, má možnost vlastního napájení a podporuje protokol Garmin FMI.

LGM 4.2, LGM 4.21LGM 4.2, LGM 4.21
pro monitoring flotily nákladních vozidel

Zařízení LGM 4.2 s adaptérem LGM 4.21 zajišťuje kromě základních monitorovacích funkcí dálkové sledování tachografů v kamionech. Veškeré údaje lze z tachografu stáhnou pomocí DDD souboru. Získáte tak celkový přehled o práci Vašich řidičů – jízdách, příjezdech do míst nakládek a vykládek a odpočinkových přestávkách. Adaptér LGM 4.21 pro stahování DDD souborů lze připojit k většině současných tachografů.

Veškeré dotaz k našim GPS lokátorům Vám rádi zodpovíme.

URS 8URS 8
unikátní systém sledování spotřeby paliva

Patentovaný systém sledování spotřeby pohonných hmot (benzínu nebo nafty) URS 8 se hodí pro všechny typy vozů – osobní automobily, dodávky, autobusy i kamiony. Zařízení funguje na principu snímání hladiny palivové nádrže ultrazvukem. Údaje o stavu paliva posílá GPS tracker ve voze na náš server, kde dojde k jejich vyhodnocení a určení spotřeby benzínu nebo nafty. Systém Vás zároveň upozorní na podezřelé úbytky paliva, které mohou signalizovat jeho krádež.

Oproti konkurenčním systémům využívajícím palivové tyče nebo průtokoměry URS 8 nevyžaduje zásah do palivové soustavy vozu ani do nádrže. Při kontrolách na STK od Vás proto nebudou vyžadovány žádné certifikace nebo schválení.

URS 25URS 25
sledování stavu zásobníků

Systém URS 25 pracuje na stejném principu jako URS 8. Je ale přizpůsoben pro sledování stavu kapalin v cisternách, výrobních zásobníků různých tekutin i plynů, nádrží čerpacích stanic apod.

Pro další informace o systému sledování spotřeby pohonných hmot nás kontaktujte.

Lokátor LCF 888 OBD IILokátor LCF 888 OBD II
s podporou protokolu OBD II

Tento jednoduchý GPS modul sledování vozů rovněž nepřetržitě monitoruje polohu vozidla a chrání jej před krádežemi. Navíc lze lokátor připojit přes diagnostický port ODB II a sledovat spotřebu nafty nebo benzínu.