Online GPS sledování motorek

PopisPopis
Nejlepší zabezpečení motorek

Motorky jsou ohroženy krádežemi přinejmenším stejně jako osobní automobily. Systém sledování motorek LogicticMaps kombinuje přesnou lokalizaci s pokročilou ochranou před krádežemi.


Přesný přehled o poloze motorky


GPS sledování motorek

Majitelé motocyklů do svých jednostopých strojů investují často více peněz než do svých automobilů. Přesto bývá jejich ochrana před krádežemi podceňována. GPS modul sledování motorek Lokace.eu lze i díky kompaktním rozměrům snadno instalovat do většiny typů motocyklů, skútrů, čtyřkolek a dokonce i jízdních kol.

Základní funkcí GPS sledování motorek je určení přesné polohy (v běžných podmínkách s přesností do pěti metrů), rychlosti a směru jízdy. Ke sledování polohy Vaše stroje postačí internetový prohlížeč anebo naše mobilní aplikace pro smartphony a tablety.


Chytrá ochrana před krádežemi

GPS sledování motorekAby bylo možné Vaši motorku ochránit před krádežemi, má náš GPS lokátor integrovaný citlivý senzor vibrací. Ten zachytí veškeré otřesy způsobené neoprávněnou manipulaci s motocyklem. V takové situaci GPS modul ihned odešle na Váš mobilní telefon varovnou SMS a pro jistotu se ihned spojí s předem vybranými telefonními čísly. Aby zloděj na Vaší motorce nemohl odjet, lze pomocí jednoduché SMS odeslané na GPS modul zcela vypnout motor. Poté už můžete vyrazit na místo krádeže anebo raději na místo vyslat policejní hlídku.

Praktické fungování našeho systému sledování motocyklů si můžete prohlédnout na videích níže:


Cenově výhodné řešení

Systém GPS sledování motocyklů není vůbec nákladnou záležitostí, jak si mnozí lidé myslí. Kromě poplatku za instalaci GPS lokátoru a velmi příznivého paušálního poplatku se nemusíte obávat žádných dalších výdajů (více v našem ceníku). A to je za bezpečí Vašeho motocyklu velmi dobrá cena.

Video ukázkaVideo ukázka
Jak funguje sledovací zařízení pro motorky
Loading the player...