Online GPS sledování kamionu, nákladních vozidel a dodávek

Komplexní systém sledování kamionů, dodávek či jiných nákladních vozů od Lokace.eu monitoruje jejich pohyb, plánované i neplánované zastávky a slouží i jako elektronická kniha jízd. Pokročilý modul GPS TRACKER ochrání Váš kamion i před odcizením a krádežemi pohonných hmot.

Monitoring  kamionůMonitoring kamionů
a elektronická kniha jízd zdarma

Moderní GPS TRACKER od Lokace.eu nepřetržitě monitoruje přesnou polohu vašeho nákladního vozu, kterou můžete pohodlně sledovat na mapě přes webové rozhraní. Monitoring  kamionů Monitorovány jsou základní údaje jako zeměpisné souřadnice, rychlost vozidla, doba nastartování motoru, orientační spotřeba paliva, počet ujetých kilometrů za vybrané období apod.

Pomocí našeho systému sledování kamionů můžete také dálkově získávat data z tachografu. Snadno tak odhalíte případné prohřešky řidičů. Dle našich zkušeností takto monitorovaní řidiči páchají méně dopravních přestupků a jejich jízda je plynulejší.

Získané údaje ze sledování kamionů lze vyexportovat do podoby elektronické knihy jízd, která odpovídá standardům vyžadovaným českými finančními úřady. Kromě dokonalého přehledu o Vašich nákladních vozech, tak ušetříte mnoho času spojeného se zbytečnou administrativou.

Pokročilý GPS  TRACKERPokročilý GPS TRACKER
chrání náklad i řidiče

Sledovací modul LCF 666 je určený pro profesionální sledování kamionů nebo jiných nákladních vozů. Modul je velmi kompaktní (98 x 52 x 15 mm) a váží jen 80 g. Pokročilý GPS  TRACKERNepřetržitý monitoring kamionu zajišťuje i záložní baterie, která modul dokáže napájet až 6 hodin.

Kromě přesného určení polohy vozu je tento gps tracker vybavený prostorovým mikrofonem pro sledování rizikových situací ve voze.

Vibrační čidlo vysoce citlivé na otřesy zaznamenává jakoukoliv manipulaci skamionem nebo přímo s nákladem. Může se jednat o odtah vozu, jeho krádež nebo neoprávněný zásah do nákladu. Vtakovém případě se okamžitě spustí hlasitý alarm na Vašem či přímo řidičově smartphonu nebo tabletu.

Pro bezpečí Vašich řidičů je modul vybaven SOS tlačítkem, kterým si mohou vpřípadě nehody nebo přepadení snadno přivolat pomoc. Po stisknutí SOS tlačítka se automaticky odešle SMS svýstrahou a modul se pokusí telefonicky spojit s předem zvolenými telefonními čísly.

Nový systém  URSNový systém URS
proti krádežím nafty
Nový systém  URS

Častým problém, se kterým se autodopravci setkávají, je plýtvání spohonnými hmotami a dokonce i jejich krádeže. Systém sledování kamionů Lokace.eu zahrnuje i monitoring spotřeby nafty vnákladních vozech.

Na rozdíl od konvenčních metod měření spotřeby průtokoměry nebo palivovými tyčemi, náš systém URS nevyžaduje jakýkoliv zásah do palivové soustavy vozidla a s tím související problémy při kontrolách na STK. Monitoring probíhá pomocí ultrazvuku spřesností 2 – 10 litrů. Systém URS je zároveň odolnější proti neoprávněným zásahům nebo zničení.

Sledování  kamionů Lokace.euSledování kamionů Lokace.eu
řešení pro všechny
Sledování  kamionů Lokace.eu

Náš systém sledování a monitoringu nákladních vozidel komplexně zabezpečí přepravu nákladů pro malé, střední i velké autodopravce. Můžete si zvolit jeden ze tří paušálů podle rozsahu sledování – Česká republika, Slovensko, celý svět. Kromě poplatku za SMS zprávy a volání při aktivaci alarmu dále již neplatíte žádné další poplatky.


Online GPS sledování kamionu

Zaujal Vás náš systém sledování kamionů? Kontaktuje nás.